Bananas Go Bahamas – онлайн автомат – кумедна інтерпретація фруктової тематики

 

Незважаючи на те, що автомат Банани Їдуть На Багами був випущений досить давно і не може похвалитися відмінною графікою, його все ще можна зустріти в топ-списках на різних ігрових порталах. Це відноситься і до азартного клубу Вулкан Мільйон. Тут Ви зможете випробувати на практиці ігровий автомат і оцінити всі його переваги.

Грати онлайн в автомат Банани Їдуть На Багами

Азартний софт постійно вдосконалюється, тому зараз можна без жодних проблем запустити розглянутий слот прямо в браузері і грати онлайн без скачування його на свій пристрій. Для роботи симулятора потрібен тільки флеш-плеєр. Запуск може здійснюватися з різних пристроїв, як з комп’ютера, так і з мобільних. Версія адаптується під особливості операційної системи і розмірів екрану.

Як грати в Bananas Go Bahamas

Правила гри дуже прості, це вигідно відрізняє слоти від багатьох інших азартних розваг. Від самого гравця не потрібно ніяких специфічних знань і умінь, потрібно тільки натискати на віртуальні кнопки, а решта буде відбуватися автоматично.

Мета гри полягає в тому, щоб сформувати з однакових картинок виграшну послідовність, яка розташовується на одній з дев’яти ліній виплат. Щоб перемішувати символи на ігровому полі, слід обертати барабани, яких всього п’ять. Ніяким чином гравець не може вплинути на результат гри, йому тільки можна вибирати розмір ставок і кількість активних смуг. Після появи виграшної комбінації можна спробувати подвоїти отриманий куш, запустивши ризикову гру. Шанси на виграш збільшують спецсимволи Вайлд і Скаттер, а також раунд безкоштовних обертань (фріспінов).

Оформлення і сюжет ігрового автомата Bananas Go Bahamas

Графіка і якість оформлення далекі від досконалості, оскільки гра була створена давно. Однак цікавим чином показані фрукти, які раніше активно використовувалися в класичних слотах.

Вони відображені за різними заняттями – катанням на водних лижах, дайвінгом, плаванням, грою на бонго, а також просто сном в гамаку. Виглядає так, ніби вони прибули на Багами у відпустку, щоб відпочити від непростої роботи в гральному бізнесі. Серед символів присутні:

 • полуниця;
  ●кавун;
  ●ананас;
  ●лимон;
  ●чемодан;
  ●карткові номінали.

Їх коефіцієнти перераховані докладно в таблиці виплат.
Ігрове поле виглядає таким чином, що створюється враження гри в реальний апарат. Можна помітити імітацію кнопок і навіть частини корпусу.

Як краще грати в слот Bananas Go Bahamas

Передбачені різні версії щодо способу вчинення ставок. Так, будь-який відвідувач Vulkan Million casino може запустити демо-версію, вона доступна без реєстрації і поповнення рахунку. Гра проходить звичайним чином, тільки ставки відбуваються із застосуванням умовних кредитів. Виграш, правда, теж буде умовним. Однак такий режим дуже корисний. З його допомогою можна зробити пробний запуск і на практиці вивчити всі особливості моделі, не ризикуючи при цьому реальними грошима. Можна без проблем потренуватися, скільки буде потрібно, і підібрати ефективну систему ставок.

Грати в Bananas Go Bahamas на гроші з виводом на приватбанк

Щоб приступити до серйозної гри, слід для початку пройти реєстрацію. На це піде не більше 15 секунд. Після потрібно буде поповнити рахунок, використовуючи будь-який з підтримуваних методів. Дисперсія середня, тому не доведеться надто довго чекати виграшних спинив. Уважно варто підійти до ризикового раунду, адже його результати непередбачувані. Завершити гру можна після будь-якого раунду, щоб вивести отриманий куш.