Мільярдер, засновник Tesla та SpaceX оформив іпотеку в банку Morgan Stanley на 61 мільйон доларів.

Ілон маск взяв іпотеку на 61 міліон доларів


Засновник американських компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск взяв іпотечні кредити на загальну суму 61 ​​мільйон доларів, повідомляє Bloomberg в п’ятницю, 22 лютого.

Близько 50 мільйонів доларів ще в кінці 2018 року підприємець оформив у банку Morgan Stanley на покупку нерухомості в Каліфорнії. Сума досягла 61 мільйона доларів, коли Маск рефінансував кредит на придбання купленого в 2012 році за 17 мільйонів доларів будинку площею близько 1900 кв. м в передмісті Лос-Анджелеса.

Відзначається, що бізнесмен взяв кредити на 30 років під процентну ставку 3,5% річних, яка буде змінюватися в залежності від динаміки ключової ставки ФРС. Bloomberg оцінило щомісячний платіж в 180 тисяч доларів.

Нагадаємо, в серпні минулого року акціонери Tesla подали позов до суду на Маска через його повідомлення в Twitter про те, що він хоче перетворити компанію з публічною в приватну. Через це акції компанії впали на 12%.

Комісія з цінних паперів і бірж США також звернулася з позовом проти засновника Tesla. Пізніше Маск досяг угоди з регулятором, однак йому довелося покинути посаду голови ради директорів компанії.