Курс валют в Україні сьогодні

»

Отримати інформацію про поточні курси валют, як готівки так і НБУ на сьогодні, 26.02.2019, можна на нашому сайті, вибравши в меню цікавий для вас розділ. Ми привели як інформацію про наявні значеннях долара, євро і рубля до гривні, що може бути цікаво, якщо ви плануєте якісь покупки, поїздки за кордон або інвестиції в бізнес. Також є інформація про офіційних курсах НБУ до долара, євро і рубля. Інформація оновлюється в режимі реально часу і отримана з офіційних даннх НБУ, українських банків і роздрібних пунктів обмінів валют.

Курс обміну валют в Україні на 26.02.2019:

Курс долара, євро і рубля НБУ на 26.02.2019 в Україні:

Бесплатный конвертор валют онлайн

banker.ua


Курс долара в Україні

Багато ціни в нашій країні залежать саме від вартості уе. Незважаючи на скачки, які були досить відчутними в останні роки, курс гривні до долара, нарешті, трохи стабілізувався. Експерти стверджують, що зараз ціна готівкового долара встановлена ​​оптимальна. Від того, «»почому нині долар»», залежить вартість багатьох товарів, тому люди з цікавістю спостерігають за тим, скільки коштує долар.
Офіційний курс завжди трохи нижче того, який пропонують власники приватних обмінних пунктів, а от чорний ринок показує ще більш високі ціни на валюту. Актуальну інформацію про курс готівкового доларі до гривні і навпаки на 26.01.2019 наведена нижче. Дані отримані з усіх банків України та роздрібних пунктів обміну валют і виведені як середнє значення.

Курс готівкового долара в Україні

Курс долара

Зміни співвідношення курсу гривня — долар сильно відбиваються на багатьох галузях життя населення країни. Як тільки вартість долара підвищується, дорожчають подорожі, автомобілі, нерухомість і навіть продукти. Долар — це світова валюта, яка офіційно визнана міжнародною. Незважаючи на те, що в нашій країні доларовий розрахунок заборонений, багато розцінки встановлюються саме на підставі курсу цієї валюти.

Курс долара НБУ на сьогодні

Курс долара

Одеса і Дніпро відрізняються самим невисоким курсом готівкового долара, але поточний показник може змінюватися, в залежності від сезонності, політичної ситуації та інших зовнішніх факторів. Подивитися курс валют НБУ на сьогодні — це просто, адже на нашому сайті завжди актуальна інформація для наших читачів!

    Важливо! Дані про курси валют НБУ оновлюються в режимі реального часу.

Від чого залежить курс гривні до долара в Україні?

Курс валют в Україні на сьогодні залежить від безлічі різних факторів — на нього впливають торги, політика, економіка, і будь-які світові зміни, тому навіть найвідоміші експерти можуть лише припускати, які зміни чекають валютний ринок найближчим часом.
Платіжний баланс України — головний фактор зміни готівкового курсу долара

Співвідношення між обсягами експорту та імпорту отримало термін — сальдо. Приплив і відтік іноземної валюти здійснюється за рахунок першого і другого, відповідно. Позитивне сальдо свідчить про зміцнення національної валюти, так як обсяги і динаміка продажів товарів на світових ринках поліпшується. У банках з’являється надлишок доларів, а відтак їхні ціна падає.

Негативне сальдо — навпаки, послаблює гривню. Фінанси, за якими визначається платіжний баланс країни, мають різну природу — інвестиції, за якими може бути вирівняно негативне сальдо, дивіденди, відсотки за вкладами, кредитами або позики у міжнародної спільноти.

Курс євро в Україні

Євро — це валюта, яка користується чималим попитом серед українців, багато хто воліє використовувати саме її для збереження заощаджень. Це пояснюється тим, що курс євро до гривні, як правило, досить стабільний, і незалежно від ситуації в країні і світі заощадження українців залишаються захищеними.

Курс євро НБУ на сьогодні

Для того щоб дізнатися курс НБУ євро — подивіться актуальну інформацію нижче. Вона регулярно оновлюється, дозволяючи отримати найточніші відомості про всі зміни на сьогоднішній день.

Курс євро

Курс євро до гривні в Україні

Курс готівкового євро дещо відрізняється від офіційних цифр в НБУ. Наведені нижче дані сформовані на підставі інформації отриманої з банків України і пунктів обміну валют.

Курс євро

Щоб подивитися співвідношення валют євро і гривня на сьогодні, немає необхідності відправлятися в банк, досить вийти в інтернет, і отримати необхідні відомості онлайн. Саме тут завжди вказано самий точні дані щодо валют в банках, що досягається завдяки регулярному оновленню інформації. Якщо розглядати курс євро в обмінниках, то за статистикою найвищі розцінки встановлює Харків і Львів, в інших містах продаж і купівля цієї валюти трохи дешевше.

Скільки коштує євро і що впливає на курс гривні до євро в Україні?

У разі, якщо вартість євро збільшиться — це стане причиною для чергового подорожчання ряду товарів. Не можна сказати, що усі товари прив’язані саме до цієї валюти, і курс євро НБУ має великий вплив на їх ціноутворення, але це не зупиняє продавців змінювати цінники в більшу сторону.

 

Які фактори і як впливають на значення курсу євро до гривні в Україні?

Макроекономіка України, як фактор впливає на курс гривні до євро і інших валют

Ключовий вплив на готівковий євро до гривні має інфляція. Її вищий рівень веде до зниження купівельної спроможності і, відповідно, до падіння курсу валюти. І для економіки країни, цей фактор скоріше несе негативне значення, так як зростання ВВП сповільнюється, припиняється потік інвестицій.

Не менш важливим є і зростання держборгу. На платіжний баланс країни — це величезне навантаження, так як кредит передбачає його обслуговування. Виплати відсотків формують брак іноземної валюти, знецінення гривні, підвищення ризику дефолту. Залучені валютні ресурси від світових кредиторів підвищуються в ціні.

Кредитна політика країни. Для короткострокового ефекту згладжування різких стрибків курсу долара і євро по відношенню до гривні, НБУ використовує так звані валютні інтервенції — купівля або продаж іноземної валюти для підтримки балансу гривні в діапазоні «коридору».
Відсоткова ставка Національного Банку України не менш важлива для формування курсу валют. Низькі значення гарні для населення країни — доступні кредити, зростання ВВП, зниження інфляції. Все це сприяє зміцненню гривні. Однак, така політика робить приплив іноземного капіталу в країну невигідним для світових кредиторів. Грошові вливання падають, посилюється їх відтік з країни.
Регулювання і контроль експортно-імпортних операцій Національним банком. Головний фінансовий орган країни самостійно встановлює правила торгівлі, чому курс готівкового долара, як і готівкового євро в Україні коливається.
Емісія — випуск в обіг нової кількості грошей. У разі перевищення потреби в додатковій кількості, безсумнівно, збільшення інфляції, а, отже, ослаблення курсу гривні.

До речі, якщо вас цікавить вигідні умови по кредитах в Україні — рекомендуємо подивитися:

  • займ до зарплати
  • кредит з поганою кредитною історією

Курс рубля в Україні

Практично кожен обмінний пункт в Україні пропонує купити рубль, причому курс це валюти дуже часто змінюється, хоч і незначно. На формування курсу рубля впливають безліч факторів, це і економічна, і політична ситуація. Будь-яка несподівана новина може відбитися на вартості валюти, тому щоб мати чітке уявлення про курс рубля, слід регулярно стежити за динамікою його змін. Дізнатися курс рубля на сьогодні, 26.02.2019, можна на нашому сайті. Вся інформація оновлюється в режимі реального часу, дозволяючи користувачам отримувати тільки актуальні дані.

Курс рубля згідно НБУ на сьогодні

Дані за офіційним курсом рубля до гривні згідно НБУ оновлюються на нашому сайті в режимі реального часу

Курс рубля

Курс рубля до гривні в Україні

Готівковий курс рубля до гривні формується на підставі даних українських банків і пунктів обміну валют і регулярно оновлюється

Курс рубля

За останній час курс рубля спочатку трохи виріс, а потім просів, особливо, якщо брати готівку. Це можна пояснити деякою стабілізацією валютного ринку України, а так само появою великої кількості самої валюти. Плюс нестобільность економічної ситуації в Росії, санкції США, економічні обмеження також кілька підірвали курс рубля до іноземних валют і, як наслідок, зміцнили курс гривні до рубля.

Курс гривні до рубля в Україні: від чого залежить і чого чекати?

Придбати рублі, або продати їх, можна практично у всіх обмінних пунктах України. Але від чого залежить його вартість? Важливим фактором, на наш погляд, є політична ситуації в Росії і Україні, а також їх економічні і торговельні взаємини.

Політична ситуація: зміна курсу рубля до гривні в зв’язку з подіями в країні

Готівковий курс рубля сьогодні (втім, як і завжди) дуже чуйний до дестабілізуючих чинників внутрішньополітичної системи Росії. Різкі і часті зміни в економічному законодавстві, військові дії, зупинка виробництва та інші негативні фактори, безсумнівно, ведуть до зниження інвестицій і краху на внутрішньому ринку, збільшення вартості долара і до знецінення національної валюти.

Перераховані вище фактори внутрішньополітичної ситуації в країні формують довіру або недовіру до рубля як пересічних громадян, так і інвесторів. Погіршення економічної ситуації призводить до міграції приватних заощаджень і ресурсів бізнесу в більш забезпечену валюту. Це створює ажіотаж на фінансових ринках, збільшує число спекуляцій, причому не тільки в країні, але і за кордоном.

Крім внутрішньополітичних процесів, безсумнівну коливання курсів іноземної або національної валюти, викличуть і світові чинники — зміна правлячої влади, економічний спад або підйом тієї чи іншої країни, сировинні розробки та інше.

Якщо вас цікавлять актуальні, свіжі дані по курсах валют в обмінних пунктах або банках України, заходите на наш сайт. Ми регулярно оновлюємо всю інформацію. Ціна тієї чи іншої валюти може змінитися дуже швидко, тому свіжі дані завжди необхідні.

Вплив інших факторів на курси валют в Україні

Важливий вплив на поточний курс долара роблять фактори, що не мають відношення до економіки. Це природні катаклізми — землетруси, масові пожежі і повені, інші масштабні лиха. Техногенні — аварії на найбільших заводах, АЕС, бурових або газодобувних підприємствах. І соціальні — зміни законодавства в частині страхових і пенсійних виплат. Попередню оцінку дають багато аналітиків, проте, прогнози точні тільки в поєднанні з іншими зовнішніми і внутрішніми економічними факторами.

Актуальний курс долара в Україні сьогодні

Курс валют НБУ на сьогодні не можна назвати стабільним. Начебто останнім часом різких стрибків не було відзначено, але, тим не менш, невідомо чого чекати в найближчі дні. З одного боку існує думка, що занадто сильне зміцнення національної валюти може призвести до серйозних проблем в економічному плані, які потім можуть позначитися негативно на ситуацію в країні. З іншого, населення втомилося постійно знаходиться в очікуванні стабільності, і всі хочуть, щоб, нарешті, з’явилося чітке розуміння про те, чого чекати найближчим часом.

Складні макроекономічні, внутрішньо- і зовнішньополітичні чинники складні для оцінки курсу нацвалюти простим громадянам. Для відображення реальної вартості гривні та американської грошової одиниці, наш сайт надав зручний безкоштовний інформер курсу валют, який показує актуальний готівковий курс долара та інших валют на сьогодні. Ви можете поставити цей інформер на своєму сайті абсолютно безкоштовно і актуальна інформація про курси валют буде завжди з вами).