Pirate 2 – огляд ігрового автомата

Віртуальні симулятори від Ігрософт досі користуються непоганим попитом. Це відноситься і до слоту Pirate 2. Застаріла графіка в цьому випадку підкреслює стиль ретро, ​​а у досвідчених гемблеров викликає приємне відчуття ностальгії. Незважаючи на те, що автомат далеко не новий, він здатний надати захоплюючий геймінг за рахунок бонусного раунду і забавного тематичного оформлення. Випробувати на практиці ігрові можливості симулятора можна на порталі Вулкан Неон, вибравши за бажанням один з режимів.

Ігровий автомат Pirate 2 онлайн

Ігровий симулятор постійно вдосконалюється, тому без праці адаптується під сучасні операційні системи і нові види пристроїв. Якщо раніше потрібно було спеціально спрямовуватися в ігрові зали, то зараз без жодних зусиль пропонується відкрити свій браузер і запустити слот в онлайн-режимі. Завантажувати нічого не потрібно (крім flash-плеєра). Браузерна версія відмінно підходить як для комп’ютерів, так і мобільних пристроїв, тому гра буде проходити в максимально комфортній обстановці.

Як грати в слот Pirate 2

Принцип гри полягає в складанні комбінацій з однакових символів. За правилами їх потрібно не менше трьох, і вони повинні розташовуватися на поле певним чином – по лініях виплат. Розмір виграшу визначається двома змінними – розміром ставки (від 1 до 25 кредитів) і коефіцієнтом комбінації (від 2 до 5 000). Щоб перемішувати символи, слід обертати барабани. Весь процес максимально автоматизовано, тому від гравця специфічних знань і умінь не потрібно. Також в симуляторі є вікно з підказками, де показані схеми ліній, перераховані всі коефіцієнти комбінацій, а також описуються додаткові опції спецсимволов і додаткових раундів.
Приймати рішення має бути в бонусних іграх. Їх дві, що досить багато навіть за сучасними мірками. В обох випадках гравцеві потрібно буде вибирати будь-які об’єкти.

Оформлення і сюжет ігрового автомата Пірати 2

На ігровому полі можна побачити п’ять барабанів, на яких розміщуються тематичні символи:

 • підзорна труба;
  ● гак;
  ● пістолет;
  ● гармата;
  ● кинджали;
  ● вибухівка;
  ● карта;
  ● бочка рому;
  ● скриню.

Під барабанами розташовується корабельна палуба, на якій з правого борту стоїть гармата з ядрами, а з лівого – колоритний пірат з гаком і шаблею. Незважаючи на недосконалість графіки, атмосфера морських пригод створена досить цікава.

Про те, що цей апарат вийшов з наземних залів, каже панель управління. На ній розташовуються цілком реалістичні кнопки з підписами, а по краях екрану можна помітити частина корпусу апарата. Тому враження залишається вкрай позитивне.

Як краще грати в слот Пірат 2

Щодо версій і стратегій можна дати кілька рекомендацій. У демо-версії слід грати в тому випадку, якщо потрібно потренуватися або вивчити особливості моделі, однак реального виграшу така гра не принесе, тільки умовний. Для отримання реального виграшу слід запускати версію зі справжніми ставками.

Стратегію можна вибирати на свій розсуд, оскільки дисперсія в автоматі середня. Слід брати до уваги розмір банкролла, якщо він невеликий, можна починати з низьких ставок і підвищувати їх при кожному виграші.

Грати в гру Pirate 2 на гроші з виводом на приватбанк

Якщо бажаєте отримати грошову винагороду за своє везіння, грайте зі справжніми ставками. Зробити це на порталі Vulcan Neon можна тільки після реєстрації, яка не займе багато часу, і поповнення рахунку. Під час гри потрібно буде уважно стежити за своїм банкроллом, щоб коштів вистачило на велику кількість обертань. Зупинити гру можна буде в будь-який момент, щоб вивести свій виграш.